Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na - kontakt@wpoznaniu.pl

Kategoria: Gala Ekstraklasy

Gala Ekstraklasy za nami. Trzy tytuły powędrowały do Poznania

Po zakończeniu rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2025/26 piłkarze Lecha Poznań pojechali na galę do Warszawy. 25 maja przyznano im tam tytuł drużyny roku. Podczas spotkania indywidualne nagrody odebrali również Wojciech Mońka oraz Niels Frederiksen.

26 maja 2026

Lech Poznań wyróżniony na Gali Ekstraklasy 2025. Zgarnął aż trzy statuetki

W poniedziałek, 26 maja, podczas uroczystej Gali Ekstraklasy, ogłoszeni zostali laureaci nagród PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wśród wyróżnionych znalazł się Lech Poznań i jego zawodnicy. Poznańska drużyna zdobyła łącznie trzy statuetki. Gala podsumowująca sezon odbyła się w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Głównym punktem wydarzenia było uhonorowanie Lecha Poznań, który pod wodzą trenera Nielsa Frederiksena […]

27 maja 2025