Szczęście w Lotto. Aż 3 wysokie wygrane w Wielkopolsce

W ostatnich dniach aż 3 mieszkańców Wielkopolski może pochwalić się wygraną w loteriach Lotto. Każdy z graczy wybrał inną kategorię, ale każdemu dopisało szczęście.

Premia wypłacana co miesiąc

Mieszkaniec Krotoszyna postanowił zagrać w Szybkie 600. Ta kategoria polega na wybraniu 6 liczb z 32. Wytypowanie prawidłowych daje nam nagrodę w wysokości 600 złotych wypłacanych co miesiąc przez cały rok. Gracz, przy ulicy Fabrycznej, zakupił szczęśliwy los, który gwarantował mu dodatkowy zastrzyk gotówki o łącznej wartości 7200 złotych.

Można wygrać nawet bez wytypowania prawidłowych liczb

23 listopada w Wielkopolsce padła kolejna wygrana. Tym razem trafiła do poznaniaka, który los kupił przy ulicy Zamenhofa 133 w Poznaniu. Dzięki kategorii Keno, wygrał 10 tysięcy złotych. Gra polega na wytypowaniu od 1 do 10 liczb w zakładzie – im więcej liczb, tym wyższa wygrana. Nawet jeśli gracz nie trafi żadnej liczby, wciąż może wygrać. Keno to jedyna gra, w której można wygrać nawet przy braku trafień. Co 4 minuty można zdobyć nawet 20 000 000 złotych.

W sobotę do wygrania 25 milionów

Największym szczęściem może poszczycić się mieszkaniec Skórzewa, który szczęśliwy los kupił w punkcie przy Poznańskiej 74. Aż 330 tysięcy złotych udało mu się zgarnąć dzięki kategorii Multi Multi Plus. Wielkimi krokami zbliża się także wielka kumulacja. W sobotę będzie do wygrania w Lotto aż 25 milionów złotych.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl