Świąteczna ciężarówka Coca Coli przyjechała do Poznania

Świąteczna Ciężarówka Coca Coli wpisała się już w coroczną świąteczną tradycję, niczym „Kevin sam w domu” czy karp na wigilijnym stole. W sobotę kultowy, czerwony pojazd z białym napisem przyjechał do Poznania. Tłumy mieszkańców czekały na niego na placu Wolności.

Ciężarówka aż dwa razy w Wielkopolsce

Wielkopolskę, świąteczna ciężarówka Coca Coli odwiedza w tym roku aż dwa razy. W sobotę popołudniem przyjechała do Poznania na plac Wolności. W niedzielę natomiast pojawi się w Ostrowie Wielkopolskim. 2 na 10 miast z całej Polski można nazwać więc sporym wyróżnieniem. Nic dziwnego, skoro tegoroczne Betlejem Poznańskie jest największym jarmarkiem w całym kraju. Poza tym tir Coca Coli zawitał także do Płocka, Bydgoszczy, Gdańska, Rybnika, Krakowa, Kielc i Łódźi.

Przejażdżka saniami, konkursy i zabawy

Kultowy pojazd Coca Coli na placu Wolności to moc atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy przygotowali między innymi gry, konkursy i zabawy. W ostatnich latach można było na przykład spersonalizować swoją puszkę coli, skorzystać z wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja i odwiedzić jego baśniowy pokój. Teraz Coca Cola zapowiedziała dodatkowo foto budkę 360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion.

Coraz bliżej święta

W tym roku ciężarówka wyruszyła w trasę 1 grudnia, a hasłem przewodnim jest „Magia świąt zawsze znajdzie drogę”. Na liście miejsc, które odwiedza, znalazło się 10 miejscowości. Wyczekiwanym reklamom znanego producenta napojów i trasie pojazdu, towarzyszy zwykle piosenka „Coraz bliżej święta”, którą wykonywały dotychczas Margaret, Nosowska i Natalia Kukulska. 

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl