Categories

Poglądowe wizualizacje przebudowanej ul. Św. Marcin od mostu Uniwersyteckiego do ul. Gwarnej

Św.Marcin – w poniedziałek pamiętaj o zmianach w układzie ruchu

Zmiany na Świętym Marcinie zaczęły się w sobotę ale odczuwalne będą pewnie od poniedziałku. Przypominamy, co się zmieniło.

Zmieniona organizacja ruchu wynika z przebudowy ul. Św. Marcin na odcinku od ul. Gwarnej do mostu Uniwersyteckiego.

Przypominamy, że wyłączony z ruchu będzie całkowicie fragment ul. Św. Marcin między ul. Gwarną a Kościuszki. Pozostanie jedynie możliwość dojazdu do posesji, a dla pieszych zostaną wyznaczone odpowiednie ciągi. Na odcinku od ul. Kościuszki do mostu Uniwersyteckiego dostępny będzie tylko jeden pas do jazdy w stronę ronda Kaponiera i jeden w przeciwnym kierunku. Na skrzyżowaniach z ul. Kościuszki i al. Niepodległości i Towarową nie będzie możliwości wykonywania lewoskrętów. Jadący od ronda Kaponiera nie będą mogli przejechać również prosto na skrzyżowaniu z al. Niepodległości, pozostanie jedynie możliwość skrętu w prawo – informują Poznańskie Inwestycje Miejskie

Zalecany objazd dla przebudowy to ulice: Libelta, Roosevelta, Matyi i Królowej Jadwigi. W przypadku braku możliwości przejazdu tymi ulicami, alternatywą może być objazd przez ul. Libelta, 3 Maja i Ratajczaka, bądź też w razie konieczności ul. Kościuszki.

Źródło: PIM Poznań

 

Arkadiusz@twitter
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl