Categories

17-latka poszukiwana w Poznaniu

Legniccy policjanci poszukują zaginionej Marii Szurczak, która 19 listopada wyszła z domu do szkoły i nie wróciła. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiona może przebywać na terenie Poznania. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą coś na ten temat wiedzieć.

Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatka może przebywać na terenie Poznania w rejonie Osiedla Przyjaźni, w towarzystwie 20-letniego mężczyzny. W chwili zaginięcia posiadała przy sobie telefon komórkowy, kartę bankomatową oraz czarny plecak z naszywką.

Zaginioną to 17-letnią Maria Szurczak. Dziewczyna w piątek 19 listopada wyszła do szkoły i nie wróciła. W chwili zaginięcia ubrana była w długi ciemny płaszcz, czarne spodnie dresowe, miała sweter typu golf a na nogach wysokie sznurowane buty tzw. glany.

AKTUALNY RYSOPIS: wiek z wyglądu 19-22 lata, wzrost 185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy szare

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Marii Szurczak prosimy kierować do Dyżurnego KMP w Legnicy pod numerem telefonu tel.47 874 15 20 lub 47 874 15 22 , dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji – apeluje policja

Arkadiusz@twitter
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl