Startuje Lodowisko Malta

Od piątku 28 października Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otwierają lodowisko nad jeziorem Maltańskim.

Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. 3 razy w ciągu dnia odbywać się będzie czyszczenie lodu: godz. 12.30 (15 minut) oraz 15.30 i 18.30 (30 minut). W tych godzinach lodowisko będzie nie czynne.

Bilety

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 to koszt 11 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy. Po 15:30 ceny nieznacznie rosną (16 zł bilet normalny i 11 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 18 złotych (normalny) i 13 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Poznaniacy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań będą mogli raz w roku skorzystać z obiektu za złotówkę. Pełen cennik jest dostępny na stronie lodowiska https://posir.poznan.pl/obiekty/malta/lodowisko/cennik.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19.00) Lodowisko Malta tradycyjnie będzie zapraszało na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych będzie czekała kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka. Pierwsza okazja do udziału w Ice Party nadarza się już w pierwszy weekend działania obiektu.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl