Specjalny przejazd tramwajem, który poprowadzi prezes MPK. Licytacja na WOŚP

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Poznaniu wystawiło na aukcję przejażdżkę tramwajem, który poprowadzi prezes firmy. Voucher na przejazd zdobędzie ten, kto wygra licytację.

„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” – to cel tegorocznego 32 finału WOŚP. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

MPK Poznań, jak co roku, przyłączyło się do Orkiestry. Podczas prowadzonych w internecie licytacji można wygrać przejażdżkę tramwajem, który poprowadzi prezes firmy, Krzysztof Dostatni.

– Termin przejazdu zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą aukcji (voucher będzie można zrealizować do dnia 30 grudnia br.) – informuje MPK.

Zwycięzca licytacji zdecyduje również, czy zechce wybrać się w podróż tramwajem historycznym, czy współczesnym, na co dzień wykorzystywanym do przewozu pasażerów na liniach komunikacyjnych. Będzie mógł również wybrać dowolny typ tramwaju z floty MPK Poznań. Czas trwania przejażdżki to maksymalnie dwie godziny (zwycięzca akcji będzie mógł zabrać ze sobą w podróż znajomych).

czytaj także: Powstanie linia kolejowa Turek-Konin? Jest konkretny krok

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl