Sceny jak z filmu sensacji. Policja szuka bandytów

Udawali policjantów, porwali kierowcę i samochód. Porwanemu udało się uciec. Teraz szuka ich policja. 

3 października 2017 roku około godziny 10:20 w miejscowości Kobylec (trasa na Bartodzieje) bandyci jadący dwoma samochodami, jednym oplem vivaro oraz drugim renault megane, zatrzymali osobowe białe audi. Sprawcy – było ich minimum sześciu – udając policjantów, wepchnęli siłą kierowce audi do opla. W tym czasie jeden z bandytów wsiadł do auta pokrzywdzonego, po czym wszyscy odjechali w stronę Rogoźna.

Pokrzywdzony zdołał się uwolnić, a jego samochód – audi A8 – został porzucony przez sprawców na parkingu przy restauracji w miejscowości Ruda. Według informacji policjantów w pobliżu restauracji przebywały osoby, które mogły widzieć moment porzucenia audi i ucieczki sprawców renault megane w kierunku Poznania. Policjantom udało się odnaleźć samochody którym jeździli bandyci.

fot. policja

Policjanci proszą o kontakt do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców. Na wszelkie informacje policjanci oczekują pod numerami telefonów: (61)841-37-82 lub kom. 572-900-265.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl