Samochód pełen narkotyków

2 tys. porcji amfetaminy udało się znaleźli policjantom w samochodzie, którym jechało dwóch mieszkańców gminy Budzyń. Wpadli podczas zwykłej kontroli drogowej bo zaczęli się dziwnie zachowywać. 

Kontrola miała miejsce w nocy w Pile. Stróże prawa zatrzymali peugeota, którym jechało dwóch mężczyzn. W trakcie legitymowania kierowca wraz z pasażerem zaczęli się dość nerwowo zachowywać. To był znak dla policjantów, że coś może być nie tak. Postanowili przeszukać mężczyzn i samochód.

W  trakcie kontroli mundurowi znaleźli przy 23-letnim mieszkańcu gminy Budzyń narkotyki. Substancje psychotropowe ukryte były również w samochodzie. Łącznie policjanci znaleźli blisko 2 tys. porcji amfetaminy. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone przez stróżów prawa, a kierowca wraz z pasażerem zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni mają 23 i 25 lat są  mieszkańcami gminy Budzyń. 23-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl