Sakralia – targi dla księży

Już po raz ósmy odbędą się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA. To największe wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej.

Na targach znajdziemy wszystko to co jest potrzebne do prowadzenia kościoła, od elektroniki po akcesoria budowlane, także odzież liturgiczną. Firmy które wystawiają się na targach zaprezentują m.in.: odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa religijne, sztukę sakralną (ikony, rzeźby, witraże), komunikanty i hostie, wino mszalne, świece, kadzidła, oprogramowanie do obsługi kancelarii parafialnych i cmentarzy, wyposażenie kościołów oraz biur, kancelarii i archiwów parafialnych, dzwony, zegary, kuranty, nagłośnienie i multimedia dla obiektów sakralnych, instalacje grzewcze dla kościołów, osuszanie budynków oraz szeroką ofertę pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą.

Po raz pierwszy targom SAKRALIA towarzyszyć będzie I Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich. Organizatorem kongresu jest poznańska Kuria Metropolitalna. Targi potrwają do 14 kwietnia, wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl