Materiał partnera

Ruszył nabór wniosków do Konkursu Ekspozycja Roku 2023/2024

To już 7. edycja konkursu organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, który po raz drugi odbywa się w formule otwartej — mogą wziąć w nim zarówno członkowie Polskiej Izby Przemysłu Targowego, jak i firmy niebędące jej członkami.

Do udziału w Konkursie zaproszone są wszystkie firmy specjalizujące się w projektowaniu i/lub realizacji ekspozycji targowych i eventowych. Celem Konkursu jest niezmiennie promocja nowatorskich rozwiązań architektonicznych w branży wystawienniczej oraz wyróżnienie firm świadczących wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie.

Laureaci Konkursu, tj. zdobywcy I, II i III miejsca w każdej z kategorii, mają prawo posługiwać się znakiem graficznym „Laureat Konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego Ekspozycja Roku 2023”. Nagrodami w konkursie są statuetki dla laureatów. Nagrodę otrzymują współtwórcy każdej nagrodzonej ekspozycji, tj. inwestor, projektant i wykonawca ekspozycji.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 lutego 2024 roku.

Więcej informacji nt. Konkursu oraz jego Regulamin dostępne są TUTAJ.

Organizatorem Konkursu jest Polska Izba Przemysłu Targowego, izba gospodarcza przedsiębiorców branży targowej i branż związanych z organizacją targów, wystaw i eventów, która w 2023 r. obchodziła Jubileusz 30-lecia.

czytaj także: Poznańska Palmiarnia bije rekord popularności

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl