Rusza festiwal Enea Spring Break

151 wykonawców na 18 scenach przez 3 dni tak będzie wyglądała piąta edycja festiwalu Enea Spring Break.  Festiwal potrwa do 21 kwietnia. 

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników!

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2014 roku. Po raz pierwszy w Polsce widzowie mieli możliwość uczestniczyć w imprezie, która na zachodzie jest nieodłącznym elementem życia kulturalnego (podobne konferencje organizowane są w m.in. Niemczech, Norwegii, Holandii czy Wielkiej Brytanii). Centrum konferencyjnym i festiwalowym imprezy było Centrum Kultury Zamek, w którym odbywały się także występy zaproszonych artystów.

– Przeczytajcie magazyn, pobierzcie aplikację mobilną ESB, by jak najlepiej zaplanować festiwalową marszrutę. Sprawdźcie nowe koncertowe miejsca takie jak Tama czy Bardzo, nie omijajcie Schronu i Labu w sobotnią noc. Koniecznie wybierzcie się na panele w piątek i sobotę, a w niedzielę wpadnijcie kibicować na Bułgarską na piąty już pospringbreakowy mecz. A podczas spacerów między klubami odwiedzajcie poznańskie knajpki i kawiarnie – mamy się czym w stolicy Wielkopolski pochwalić – zachęca Tomasz Waśko, organizator festiwalu.

Pełny program oraz niezbędne informacje o tegorocznym festiwalu można znaleźć na stronie www.spring-break.pl

 

kontakt

 

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl