Rowerowe Show już w sobotę

W 16 czerwca odbędzie się czwarta edycja Posnania Bike Parade. Rowerzyści przejadą malowniczą trasą przez Poznań na plażę nad Wartą na Ratajach, gdzie odbędzie się rodzinny piknik. Star rowerowego rajdu o godz 11:00 przy al. Komedy na poznańskich Ratajach. Zapowiada się rekordowa liczba uczestników. 

Tegoroczna trasa przejazdu wiedzie przez centrum miasta i liczy blisko 9 km. Spod centrum handlowego Posnanii uczestnicy przejadą ulicami: Jana Pawła II, Estkowskiego, Małe Garbary, Armii Poznań, Aleje Niepodległości, aż do Królowej Jadwigi, a dalej na plażę nad Wartą przy Przystani Posnania.

Na mecie na uczestników imprezy będą czekać różne atrakcje. Po raz pierwszy w Poznaniu będzie można spróbować swoich sił na pumptruck’u – profesjonalnym torze do jazdy na rowerze. Będą animacje i konkursy dla dzieci min festiwal dmuchańców. Każdy kto będzie chciał, może oznakować swój rower i zarejestrować go w policyjnej bazie danych.

Na pierwsze 1 000 osób, które zarejestrują się na stronie http://www.posnaniabikeparade.pl lub na miejscu startu, czekają atrakcyjne pakiety startowe.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl