Romantyczna historia poznańskich motorniczych. Zaręczyli się na wrocławskiej pętli

Na wrocławskiej pętli tramwajowej, w pobliżu niebieskiego poznańskiego tramwaju Moderus Beta, Pan Przemysław oświadczył się Pani Justynie. Oboje są motorniczymi w Poznaniu. Gratulacje złożył im prezes wrocławskiego MPK.

Historią podzielił się Krzysztof Balawejder, prezes wrocławskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Pani Justyna i Pan Przemysław to motorniczowie pracujący na co dzień w MPK Poznań. Jednak ostatniego letniego weekendu Pan Przemysław zabrał swoją partnerkę do Wrocławia, gdzie wspólnie odwiedzili pętlę tramwajową.

Źródło: Krzysztof Balawejder FB

Stolicę Dolnego Śląska z Poznaniem łączą właśnie tramwaje. Po wrocławskich torowiskach jeżdżą między innymi Moderusy, produkowane przez poznańskie przedsiębiorstwo Modertrans Poznań. To właśnie przy niebieskim Moderusie Beta Pan Przemysław uklęknął i oświadczył się swojej wybrance serca. Pani Justyna odpowiedziała tak.

Zabrał towarzyszkę podróży na pętlę tramwajową, gdzie w obecności tramwaju Moderus Beta… oświadczył się Pani Justynie. Ta, gdy zobaczyła klęczącego na porządnym torowisku, wspieranego przez siłę techniki, bez wahania odpowiedziała tak. – opisuje Krzysztof Balawejder.

Prezes MPK Wrocław pogratulował narzeczeństwu zaręczyn, miłości i wspaniałej pasji. Pan Przemysław i Pani Justyna ślub wezmą w przyszłym roku.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl