Materiał partnera

Rabaty od Quadro Development

Na poznańskich Zawadach trwa budowa kameralnego projektu mieszkaniowego Rynek Wschodni . Powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Inwestycja będzie prezentowana podczas najbliższych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu w dniach 24 – 25 września. Deweloper zaprasza na stoisko F17, gdzie dla potencjalnych klientów będę czekać rabaty, nawet do 26.000 złotych. 

Quadro Development to deweloper, który w swoim portfolio posiada kilka zrealizowanych inwestycji na terenie Poznania – Sielska 14, Bosa 7, Piątkowska 103 i Rezydencja Winiary. W 2022 roku spółka wprowadziła na rynek kolejną inwestycję. U zbiegu ulic Smolna i Główna powstaje kameralny pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, obecnie wykonywane są prace na poziomie pierwszej kondygnacji mieszkalnej. Planowanie zakończenie realizacji inwestycji to druga połowa 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 8600 złotych brutto za mkw  , czyli poniżej aktualnie średniej ceny metra kwadratowego w Poznaniu. – Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób szukających nieruchomości dla siebie, jak i dla klientów inwestycyjnych, jako doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów – Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Deweloper umożliwia rezerwację mieszkania w rządowym programie „Mieszkanie Bez Wkładu”. To oznacza, że lokal mieszkalny na kredyt można zakupić nawet w sytuacji, kiedy nabywca nie dysponuje wkładem własnym. Co ważne, ze wsparcia przy zakupie swojego pierwszego M mogą skorzystać rodziny z dziećmi, małżeństwa, pary oraz single.

fot. wizualizacja inwestycji/ źródło : materiały reklamowe partnera

 

Architekturę inwestycji wyróżnia biel i grafit elewacji, a także stalowe oraz z mlecznego szkła wykończenia balkonów podkreślające nowoczesny, a jednocześnie klasyczny design. Deweloper proponuje 47 mieszkań o powierzchni od 29 do 89 m kw. Przyszli klienci mają do wyboru kompaktowe kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. W przypadku tych ostatnich istnieje możliwość podziału lokalu na mniejsze, każdy z osobnym węzłem sanitarnym. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub tarasy na ostatniej kondygnacji.  Ofertę uzupełniają większe lokale z tarasami na ostatniej kondygnacji o powierzchni mieszkalnej nawet do 89 mkw. Rynek Wschodni to także dodatkowe udogodnienia jak videodomofony i rolety zewnętrzne we wszystkich oknach lokali parterowych. Będzie także winda i podziemna hala garażowa na 31 samochodów. Warte podkreślenia jest kompleksowe wykonanie części wspólnych – zarówno wewnątrz budynku, jak i w jego otoczeniu. Teren zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych i chodników. Całość dopełni zieleń i elementy małej architektury.

fot. wizualizacja inwestycji/ źródło : materiały reklamowe partnera

Lokalizacja inwestycji gwarantuje komfort zamieszkiwania. Rondo Śródka to jedynie kilka minut jazdy samochodem. Sprawnie funkcjonuje także komunikacja miejska. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy realizowanym budynku. Warto dodać, że w nowej perspektywie unijnej, obejmującej lata 2021-27, Miasto Poznań zamierza przedłużyć linię tramwajową z pętli Zawady do stacji Poznań Wschód. Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe. Obok inwestycji znajduje się przedszkole Mała Biedronka oraz Szkoła Podstawowa nr 45. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo – usługowe (m.in. Biedronka, Lidl, Poczta Polska oraz wiele innych). Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularna Wartostrada. Zieloną ostoją jest również urokliwy Parku Ks. Tadeusza Kirschke. Położenie inwestycji pozwala na swobodny dostęp do wszelkich wydarzeń kulturalno – rozrywkowych na terenie pobliskiej Śródki i Ostrowa Tumskiego. Niedaleko znajduję się także Stary Rynek oraz popularny kompleks rekreacyjny Malta.

 

Biuro sprzedaży

Główna 39,

61-007 Poznań

tel.: +48 721 550 501

sprzedaz@rynek-wschodni.pl

www.quadro-development.pl

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl