Przejażdżka po Łazarzu. Z dwoma promilami

– Jakaś akcja policji na skrzyżowaniu ul. Głogowskiej i Wyspiańskiego. Zatrzymany samochód osobowy. Na miejscu dwa radiowozy – napisał do redakcji w niedzielę przed godz. 21 czytelnik.

O szczegóły zapytaliśmy poznańskich policjantów. Jak sią okazało funkcjonariusze zatrzymali kierowcę jadącego na podwójnym gazie.

– Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. To obywatel Mołdawi. Ponad dwa promile. Jest zatrzymany – brzmi policyjny komunikat.

Czytaj także: „Chylę czoła przed Wami, bohaterowie Poznańskiego Czerwca ’56”. Główne uroczytości 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 roku

Marek Jerzak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl