Poznański jarmark z najpiękniejszym lodowiskiem w Europie będzie trwał dłużej

Jarmark Bożonarodzeniowy na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie trwał dłużej, niż planowali organizatorzy. Każdy, kto nie kupił jeszcze świątecznego prezentu, będzie miał na to szansę.

Tegoroczny Jarmark Świąteczny na Targach to najpopularniejsze świąteczne wydarzenie w Polsce, które zdobyło uznanie także za granicą. Poznań otrzymał prestiżowe nagrody, m.in. nominację do European Best Destinations i tytuł miasta z najpiękniejszym świątecznym lodowiskiem w Europie „Best Christmas Market 2024”. Dla tych, którzy jeszcze nie byli, to doskonała okazja na zakupy i znalezienie wyjątkowych prezentów w magicznej atmosferze jarmarku.

Jarmark Bożonarodzeniowy

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy na MTP, będzie trwał dłużej, niż na początku zakładali organizatorzy.

– Mamy dla Was niespodziankę Uwzględniając Wasze liczne prośby, Jarmark Świąteczny na Targach będzie trwał dłużej do soboty, 23 grudnia od 11:00 do 21:00 – poinformowali organizatorzy.

W ostatnim dniu Jarmarku na MTP lodowisko będzie dostępne w niższych cenach. Oprócz tego na zwiedzających czekać będą stałe atrakcje, takie jak koło młyńskie, gadający Łoś Marcin, piękne iluminacje świetlne i autodrom.

-Dzień wcześniej, czyli w piątek, 22 grudnia na jarmarkowym lodowisku MTP odbędzie się dyskoteka. Zabawa rozpocznie się o godz. 19.30 i potrwa do 21.30.- poinformowało miasto Poznań.

Czytaj także: Świąteczne piosenki 2023. Słuchacie tych piosenek w święta?

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl