Poznań zarobi 0,5 mln zł. Sprzeda mieszkanie… we Wrocławiu

Jeszcze w tym roku, 14 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miasta Poznania nietypowy przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego. Nietypowy, ponieważ na licytację wystawiona zostanie nieruchomość będąca własnością Miasta Poznania, ale zlokalizowana we Wrocławiu.

14 grudnia licytowane będzie mieszkanie, które miasto Poznań… dostało w spadku. To lokal mieszkalny nr 5 położony na drugim piętrze kamienicy przy ul. Jana Długosza 5. Choć lokal wymaga remontu, jego niewątpliwym atutem jest lokalizacja w sąsiedztwie Starej Odry i nadbrzeżnych terenów rekreacyjnych osiedla Karłowice.

-Karłowice to dzielnica pełna zieleni, starych willi miejskich oraz zorganizowanej zabudowy wielorodzinnej – opisują poznańscy urzędnicy.

Cena wywoławcza tego trzypokojowego mieszkania o powierzchni nieco ponad 66 m2 to 490 000,- zł. Aby wziąć udział w przetargu, należy wpłacić wadium w wysokości 49 000,- zł. Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz o warunkach uczestnictwa w przetargu, w tym o terminie wpłaty wadium dostępne są w ogłoszeniu przetargowym. Mieszkanie można też oglądać osobiście 17 listopada i 1 grudnia w godzinach od 10.30 do 11.30.

Czytaj także: Minister wywiesił baner na nośniku PKP. Bez zgody PKP. Nośnik miał ważną funkcję

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl