Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań stolicą polskiej podologii

Po raz piętnasty zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Kongresie Podologicznym. Odbędzie się 3 marca w ramach targów kosmetycznych beautyVISION. To niezwykła okazja dla profesjonalistów z branży podologicznej, medycyny, kosmetologii i fizjoterapii, aby pogłębić swoją wiedzę teoretyczną, zdobyć nowe umiejętności oraz skonsultować się z wybitnymi specjalistami.

Kongres Podologiczny i targi kosmetyczne beautyVISION

W tym roku skupiamy się na temacie dotyczącym mikroorganizmów – sojuszników i groźnych przeciwników w pracy podologa. Jak skutecznie zminimalizować ryzyko związane z atakiem drobnoustrojów? Jak efektywnie współpracować ze specjalistami mikrobiologii? Jak zapewnić ochronę klientom i personelowi gabinetów podologicznych? Odpowiedzi na te pytania dostarczą zaproszeni eksperci.

Kongres to nie tylko platforma do zdobywania wiedzy, ale również doskonała okazja do nawiązywania kontaktów zawodowych i wymiany doświadczeń. Od lat cieszy się dużym uznaniem, a organizatorem jest renomowane Wydawnictwo ITERUM we współpracy z Grupą MTP na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Program Kongresu dostępny na www.beautyvision.mtp.pl
Bilety dostępne na tobilet.pl

Czytaj także: Radio Poznań w stanie likwidacji? Jest decyzja Sądu Rejonowego w Poznaniu

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl