Poznań stanie się mekką urody. Targi LOOK i beautyVISION ponownie w mieście

2 i 3 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie przemienią się w centrum najnowszych trendów kosmetycznych podczas kolejnego wydarzenia – targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION.

Impreza, co roku przyciąga profesjonalistów i entuzjastów branży beauty. Organizatorzy obiecują niezliczone atrakcje, w tym pokazy, szkolenia, konkursy oraz prezentacje topowych marek kosmetycznych.

Na scenie głównej w Alei Lipowej zaprezentują się znani styliści, w tym uczestnicy LOOK&LEARN, m.in. Paula Mitchella oraz wybitni goście, wśród nich brytyjski ekspert Sid Sottung i nagradzany Luigi Caterino.

W programie nie zabraknie także emocjonujących konkursów. Jednym z nich jest Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR, który daje fryzjerom możliwość zaprezentowania pokładów własnej wyobraźni. Niezwykle istotne dla branży są również Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu i Przedłużaniu Włosów, podczas których uczestnicy rywalizują o tytuł Mistrza Polski w różnych konkurencjach fryzjerskich.

Świat kosmetyki

Dla profesjonalistów z branży kosmetycznej przygotowano wiele atrakcji, w tym Mistrzostwa Nails Olympic International oraz XV Kongres Podogiczny pt. „Mikroorganizmy – Sojusznik i Groźny Przeciwnik w Pracy Podologa”. Ponadto, eksperci z dziedziny kosmetologii przedstawią nowości podczas prezentacji w speaker’s corner.

– Już teraz mamy ustaloną listę ponad 150 wystawców, którzy zajmą cztery pawilony na terenie MTP. Przewidujemy udział ponad 1000 uczestników, w tym zarówno młodych talentów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Na targach będzie można zobaczyć nie tylko nowości produktowe, ale również wziąć udział w konkursach i pokazach. Oferowane tutaj produkty, nie trafiają do ogólnodostępnych drogerii, dlatego zachęcamy nie tylko specjalistów z branży kosmetycznej, ale też jej miłośników – powiedziała Barbara Vogt, kierownik projektu BeautyVision.

Najnowsze trendy

Ponadto, na klimatycznej scenie Alei Lipowej zaprezentują się eksperci związani z Mistrzostwami Polski w Makijażu Profesjonalnym. W tym znana wizażystka i autorka popularnego kanału na YouTube – MAXINECZKA, oraz inne wizażystki, takie jak Natalia Kuchma, Victoria Bączkiewicz i Monika Leśna.

Szczegółowy program dostępny na stronach beautyvision.mtp.pl i targifryzjerskie.pl, bilety można nabyć na tobilet.pl. Targi odbędą się w pawilonach 7A, 7, 8A i 8 na terenie MTP.

Barbara Vogt, dyrektor projektu Beauty Vision (fot. Łukasz Gdak/wPoznaniu.pl)

Czytaj też: 30 lat zachęcają do jazdy na rowerze. „Poznań staje się coraz bardziej rowerowy”

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl