Poznań atrakcyjnym kierunkiem podróży. “Łączy ludzi i pasje”

Choć Ryanair oferuje połączenia do 12 polskich miast, to Poznań polecił w ostatnim czasie swoim podróżnym. Linie lotnicze przedstawiły Stare Miasto, wizytówkę stolicy Wielkopolski.

ATRACYJNE KIERUNKI

Linie lotnicze Ryanair pozwalają podróżnym dotrzeć do wielu miejsc w całej Europie. Oferują loty między innymi na Palma de Mallorca, na Maltę, do Lizbony czy nawet na Gran Canarię. Ryanair jednak za cel podróży polecał swoim pasażerom Poznań, pokazując jednocześnie piękną panoramę miasta przy zachodzącym słońcu.

Odkryj miasto, które łączy ludzi i pasje. Wydarzenia sportowe, koncerty i międzynarodowe wystawy w jednym miejscu. Sprawdź, co czeka na ciebie w tym roku. – opisuje Ryanair.

WYRÓŻNIONY W POLSCE

To spore wyróżnienie nawet na mapie Polski. Te linie lotnicze oferują bowiem podróżnym połączenia aż do 12 miast na terenie naszego kraju. Są to: Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław, Lublin, Katowice, Kraków, Rzeszów, Warszawa, która ostatnio zdobyła nagrodę European Best Destination 2023 oraz właśnie Poznań.

JEST JEDEN PROBLEM

Komentujący zwracają jednak uwagę, że nie jest to najlepszy czas, żeby odwiedzać stolicę Wielkopolski. Wszystko przez liczne remonty w centrum, które utrudniają przyjezdnym komunikację, ale również zwiedzanie. Stare Miasto, wizytówka miasta, którą reklamuje Ryanair, jest teraz w większości rozkopane.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl