Porwanie rodzicielskie w Poznaniu. Policja szuka ojca i dwójki dzieci.

Były przepychanki, gaz i wyrywanie sobie dzieci.  W Poznaniu przed budynkiem komitetu ochrony praw dziecka ojciec uprowadził dwójkę swoich dzieci. Małżeństwo jest w trakcie sprawy rozwodowej a tymczasową opiekę nad dziećmi sprawuje matka. Policja szuka ojca i dwójki dzieci. 

Do tzw rodzicielskiego uprowadzenia doszło przed budynkiem komitetu ochrony praw dziecka. To właśnie tam 3 letnia córka i 4 letnie syn mieli się spotkać z ojcem. Nagle do kobiety która prowadziła dzieci podszedł jej mąż i używając gazu wyrwał dzieci matce.

Kilka godzin temu na facebooku pojawił się rozpaczliwy wpis matki dzieci :

fot. zdjęcie poszukiwanych dzieci

 

Poszukiwany Aleksander (4 lata) i Zofia (3 lata). Dzieci uprowadzone dzisiaj o godz. 13:15 w Poznaniu pod Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Synek ma autyzm, nie mówi. Dzieci wyrwano z rąk matki, po pobiciu jej i zagazowaniu gazem pieprzowym, gdy przywiozła dzieci na spotkanie z ojcem. Dzieci NIGDY nie były same z ojcem.

 

 

Małżeństwo jest w trakcie rozwodu . Tymczasową opiekę nad dziećmi sprawuje matka. Ojciec miał prawo do widzeń z dziećmi raz w tygodniu na terenie komitetu ochrony praw dziecka. W tej sprawie na razie zatrzymano matkę i siostrę mężczyzny który uprowadził dzieci. Prawdopodobnie mają związek z rodzicielskim uprowadzeniem. Jutro mają być przesłuchiwani przez prokuratora. Poszukiwania ojca i dzieci cały czas trwają.

(ra)

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl