Półprzytomny mężczyzna znaleziony w centrum miasta

Straż miejska znalazła półprzytomnego mężczyznę leżącego na jednej z poznańskich ulicy. Przy poszkodowanym znaleziono różne leki oraz glukometr.

Ul. Armii Poznań

Poznańscy strażnicy miejscy w poprzednią sobotę otrzymali zgłoszenie, że pod płotem przy jednej z posesji na ul. Armii Poznań, leży człowiek i brak jest z nim logicznego kontaktu. Gdy przyjechali na miejsce znaleźli półprzytomnego mężczyznę. Nie był on w stanie logicznie odpowiadać na zadawane pytania.

– Nie wyczuliśmy od poszkodowanego woni alkoholu. Zauważyliśmy natomiast, że jest on cały zalany potem – informują strażnicy miejscy.

Podczas udzielania pomocy strażnicy znaleźli przy mężczyźnie różne leki i glukometr. To sugerowało, że może być przewlekle chory i dlatego źle się poczuł. Mundurowi wezwali pogotowie ratunkowe. Medycy, którzy przyjechali do wezwania, zbadali mężczyznę i udzielili mu niezbędnej pomocy.

Wysokie temperatury mogą powodować złe samopoczucie u wielu osób. Jeśli ktoś wygląda na osłabionego lub półprzytomnego, należy niezwłocznie udzielić mu pomocy i wezwać odpowiednie służby ratunkowe. Szybka reakcja może być kluczowa dla ratowania zdrowia lub życia takiej osoby.

Czytaj także: Jaśkowiak „poświęcony”

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl