Policja szuka zaginionego 40-latka. Powiedział, że idzie na spacer i nie wrócił

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasta proszą o pomoc w związku z zaginięciem 40-letniego Michała P. Mężczyzna opuścił swoje mieszkanie na poznańskim osiedlu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Aktualizacja: Jak poinformowała nas podinsp. Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, mężczyznę udało się odnaleźć na terenie innego województwa.

Poznańskie służby policyjne proszą o wsparcie w poszukiwaniach 40-letniego Michał P., który zaginął 19 sierpnia. Ostatni raz widziano go na osiedlu Nowe Miasto w Poznaniu przy ulicy Czekalskie.

Zaginiony wyszedł z domu około godziny 15, informując, że zamierza udać się na spacer. Niestety, od tamtego momentu nie wrócił do swojego mieszkania. Rodzina nie ma z nim kontaktu.

Według informacji policyjnych zaginiony Michał P. ma około 176 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę oraz ciemno-blond kręcone włosy. Jego oczy są brązowe. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne krótkie spodenki, szary T-shirt oraz ciemne buty sportowe. Ze sobą miał także ciemnozielony plecak.

Policja apeluje do wszystkich osób, które miały kontakt z Michałem P. po 19 sierpnia lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, o niezwłoczny kontakt. Można dzwonić pod numery telefonów 47 77 123-11 lub 47 77 123-12, a także skorzystać z numeru alarmowego 112, czynnego całą dobę.

Czytaj też: Ewakuacja Avenidy i dworca w Poznaniu [WIDEO]

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl