Patriotyzm bez polityki w sklepie

Co łączy stylowe jesienne sukienki, drewniane etui na telefon, nawilżające eliksiry i pochodzi z Wielkopolski? W Poznaniu powstała pierwsza platforma internetowa promująca polskich producentów i pośrednicząca w sprzedaży wyłącznie polskich produktów – POLPOL.pl. Dziś inauguruje swoją działalność kampanią zachęcającą do wybierania polskich marek odzieżowych „Ubieram się w polskie”.

Akcja ma na celu uświadomienie odbiorcom, że warto kupować polskie ubrania – są one świetnie zaprojektowane, uszyte z wysokiej jakości tkanin, a przy tym cechuje je przystępność cenowa. Cztery jesienne stylizacje przygotowane przez auautorkę bloga StylowaMisja.blogspot.com składają się wyłącznie z ubrań wyprodukowanych w Polsce i można je zobaczyć na stronie: www.ubieramsiewpolskie.pl.

– Polskim producentom trudno konkurować z globalnymi koncernami – wyjaśnia Przemysław Pawlak, założyciel POLPOL.pl – Ograniczają ich wysokie koszty działań promocyjnych i niewielki zasięg, który są w stanie osiągnąć w porównaniu z markami posiadającymi sieci sklepów na całym świecie. Założyłem platformę POLPOL, aby skrócić drogę rodzimych przedsiębiorców do efektywnego kontaktu z klientem – łączymy wiele marek w jednym miejscu, ułatwiając ich wyszukiwanie w sieci. Jednocześnie prowadzimy działania promocyjne pokazujące, jak wiele produktów wysokiej jakości powstaje w naszym kraju.

Platforma POLPOL.pl zrzesza w tej chwili blisko 100 producentów i wciąż się rozrasta. Można za jej pośrednictwem kupić stylowe ubrania, unikatowe meble, ręcznie robione akcesoria do domu, produkty dla dzieci i mam oraz naturalne kosmetyki. Produkty te są przeznaczone dla konsumentów ceniących wysoką jakość i oryginalne projekty w przystępnych cenach. POLPOL.pl to również sklep dla wielbicieli gadżetów i niestandardowych produktów, którzy mogą w nim kupić wegańskie maseczki piękności, drewienka do postarzania alkoholu i mydła do pielęgnacji brody.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl