Categories

Para nastolatków zaginęła. Ostatnio widziani byli w Poznaniu

14-letnia Nicole i 16-letni Łukasz zaginęli we wtorek 10 maja. Ostatni raz byli widziani w Poznaniu. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu nastolatków, proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 751 11 60 lub numerem alarmowym 112.

Jak informuje policja z Bydgoszczy, 10 maja zaginęła dwójka nastolatków. 14-letnia Nicole Baryła z Bydgoszczy i 16-letni Łukasz Furtak z Osielska ostatnio widziani byli na terenie Poznania we wtorek. Jak wynika z informacji policji, nastolatkowie znali się i mieli relację koleżeńską.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Nicole ma 164 centymetry wzrostu i długie, proste włosy w kolorze ciemnego blondu. W chwili zaginięcia miała na sobie białą bluzę, niebieskie jeansy-dzwony i białe sportowe buty. Na zębach ma aparat ortodontyczny, a na paznokciach nosi długie białe tipsy z czerwonymi serduszkami. Łukasz ma około 178 centymetrów wzrostu krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu z długą grzywką.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu nastolatków, proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 751 11 60 lub numerem alarmowym 112.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl