Materiał partnera

Otwarcie Showroomu marki Puszman w Galerii Polskie Meble

Już w czwartek, 7 marca 2024, marka Puszman, otwiera swój kolejny Showroom meblowy.

Showroom marki Puszman, w Galerii Polskie Meble, powstał z potrzeby zaprezentowania najnowszej kolekcji mebli mieszkańcom Poznania i okolic, którzy deklarują chęć poznania marki „na żywo”. Showroom będzie nie tylko sprzedażową wizytówką firmy, ale również miejscem spotkań z klientami i miejscem pracy dla projektantów, architektów i miłośników designu.

Puszman to polska marka mebli wypoczynkowych, doskonale rozpoznawalna w kraju i zagranicą. Wyróżnia ją oryginalne wzornictwo, wysoka jakość i funkcjonalność mebli. Marka nie boi się odważnych form, projektuje zgodnie ze światowymi trendami, oferując swoim klientom sofy, narożniki i fotele
o wysokiej jakości wykonania. Firma Puszman projektuje i produkuje meble wypoczynkowe nieprzerwanie od 1955 roku. Firma założona i zarządzana jest przez rodzinę, z pokolenia na pokolenie. Inspiruje do funkcjonalnego urządzania domowej przestrzeni. Piękne wnętrze to spokój, harmonia, wygoda lub wręcz odwrotnie: energia, radość i pełny dom. Takie właśnie są designerskie meble marki Puszman – wygodne, funkcjonalne i doskonałej jakości – są gwarancją wyjątkowego komfortu.

Marka Puszman zaprasza do poznania jej nowego miejsca, w czwartkowe popołudnie 7 marca. Właśnie w tym dniu, Galeria będzie świętować tegoroczny Dzień Kobiet. Z tej okazji marka Puszman zaprasza wszystkie Panie wraz ze swoimi drugimi połówkami na poznanie świata marki. Czekają specjale promocje, rabaty i niespodzianki, a dla najmłodszych słodycze i mnóstwo baloników. Wyróżnikiem Showroomu Puszman jest stała oferta darmowych próbek tkanin, które mogą pomóc w decyzji zakupowej oraz okresowe, darmowe porady z projektantem wnętrz. Klienci będą również mogli zakupić meble na dogodne raty. Oprócz atrakcyjnej oferty, sprzedawcy oraz ekspert w projektowaniu wnętrz, zawsze doradzą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, zaproponują meble i tkaniny, dobiorą dekoracje. Wszystko po to, by móc cieszyć się pięknym wnętrzem z meblami Puszman!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Showroomu Puszman, zainspirowania się propozycjami, odpoczynku na wybranym meblu, a wszystko w otoczeniu pięknych aranżacji, komfortu, zapachu i smaku wyśmienitej kawy.

Marka Puszman zaprasza do odwiedzenia Showroomu i poznania jej bliżej!

Otwarcie Showroomu marki Puszman w Galerii Polskie Meble
Otwarcie Showroomu marki Puszman w Galerii Polskie Meble / materiał partnera

Czytaj także: Radni poparli ochronę zieleni. 1 procent z budżetu miasta na wykup terenów zielonych

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl