Ostatnia szansa na „miejskie” zegarki. Ogromne zainteresowanie ofertą 

Miejskie biuro rzeczy znalezionych rozpoczęło sprzedaż drugiej części zegarków, które od ponad dwóch lat nie wróciły do właścicieli. Rano do puli trafiło niemal 50 zegarków, w tym te luksusowych marek, po południu zostało ich już tylko 10. 

OKAZJA

Biuro rzeczy znalezionych w listopadzie postanowiło sprzedać zagubione zegarki, które nie znalazły swoich właścicieli. Zgodnie z prawem po dwóch latach przedmioty przyniesione przez mieszkańców do urzędu przechodzą na własność miasta, jeśli urzędnikom nie uda się ustalić do kogo powinny trafić. 

Łącznie urzędnicy wystawili ponad 90 zegarków, wśród których znalazły się również te wyprodukowane przez znane i drogie marki. Pierwsza pula pojawiła się w na koncie biura na serwisie Allegro tydzień temu. Oferty były ważne przez dziesięć dni, jednak wszystkie przedmioty zostały kupione tego samego dnia. Dzisiaj do oferty trafiła kolejna partia czasomierzy.  

BŁYSKAWICZNA SPRZEDAŻ

Druga część sprzedaży również cieszy się popularnością. Ze strony zniknęła już większość zegarków, wciąż jednak można zakupić kilka z nich. Przed 14 do wyboru pozostało jeszcze dziesięć przedmiotów. Najtańszy można kupić już za 50 złotych chociaż jego szacowana wartość jest wyższa. Jednym z warunków przyjęcia zguby do biura jest właśnie uznaniowa kwota za jaką dany przedmiot można kupić – minimum to 100 złotych.  

JAK KUPIĆ?

Poznańskie biuro rzeczy znalezionych planuje również sprzedaż innych zagubionych przedmiotów. Link do konta na portalu Allegro, gdzie można zakupić zagubione zegarki znajduje się tutaj.  Dochód ze sprzedaży trafi do miejskiej kasy, czyli do mieszkańców.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl