Categories

Materiał partnera

Nowy budynek w centrum Poznania

Towarowa 45 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i piąty budynek Atanera przy moście Dworcowym. Będzie to budynek mieszkalny. To już mała dzielnica w samym centrum miasta. Wizualizacje i makietę można obejrzeć na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się już w najbliższy weekend 24-25 września na MTP.

Budynek posiadać będzie 6 i 7 pięter oraz 2- poziomową podziemną halę garażową.   Na parterze znajdą się lokale usługowe, a na piętrach 142 mieszkania o powierzchniach od 26 do 156 m2 z balkonami i panoramicznymi oknami o wysokiej izolacyjności akustycznej. Część mieszkań ma piękny widok na sąsiedni park im. Karola Marcinkowskiego.

Obiekt będzie monitorowany i będzie posiadać hol z recepcją oraz podziemną halę garażową z 148 miejscami parkingowymi, umożliwiającą wygodne parkowanie w centrum. Na parterze wszyscy fani sportu będą mogli poćwiczyć na siłowni, przeznaczonej tylko dla mieszkańców budynku.

Budynek został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Zostanie oddany do użytku w maju 2024 r.

 

fot. wizualizacja budynku/ źródło : Ataner

W sercu wydarzeń

Atutem inwestycji jest bezpośredni dostęp do ważnych punktów miasta oraz sąsiedztwo enklawy zieleni – parku im. Karola Marcinkowskiego z urokliwym stawem i miejscami relaksu oraz placami zabaw dla dzieci. W pobliżu znajduje się stacja Poznań Główny i centra handlowe – Avenida Poznań i Stary Browar. Dotarcie pieszo na Stary Rynek w Poznaniu trwa około 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie Towarowej 45 przebiegają linie tramwajowe i autobusowe.

Więcej na www.ataner.pl

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl