Materiał partnera

Nowe Osiedle na poznańskim Marcelinie już gotowe

Wybudowane przez Ataner osiedle przy ul. Świerzawskiej 4 na poznańskim Marcelinie, tuż obok lasku Marcelińskiego, jest już gotowe. Trwają odbiory mieszkań. Osiedle składa się z dwóch budynków o wysokości 7-8 pięter, w których znajdują się funkcjonalne mieszkania z balkonami lub tarasami o powierzchniach od 26 m2 (kawalerki) do 100 m2 (czteropokojowe).

Na osiedlu powstał plac zabaw dla dzieci oraz centrum sportowe z siłownią a także siłownia zewnętrzna. Dzięki systemowi monitoringu, portierniami ochrony oraz podziemnej hali garażowej, każdy poczuje się tu bezpiecznie. Na parterze znajdują się lokale usługowe. Sklepy i usługi są także na sąsiednich osiedlach wybudowanych przez Ataner: os. Marcelin i os. Nowy Marcelin. Niedaleko jest CH King Cross. A jeśli masz ochotę, wyrwać się na chwilę i skoczyć w weekend na tapas w Barcelonie, to niedalekie lotnisko czeka.

Znajdujący się w sąsiedztwie Lasek Marceliński zajmuje powierzchnię 230 hektarów, jest więc gdzie spacerować czy biegać. W Lasku znajduje się staw, place zabaw dla dzieci, wybieg dla psów i miejsce na ognisko. Tereny te są atrakcyjne nie tylko latem, ale przez cały rok. Mieszkańcy osiedla będą je mieć na wyciągnięcie ręki.

Nowe Osiedle na poznańskim Marcelinie już gotowe
Nowe Osiedle na poznańskim Marcelinie już gotowe / materiał partnera

Więcej na www.ataner.pl

Czytaj także: Żona nowego piłkarza Warty Poznań chwali się przeprowadzką do Poznania

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl