Nowe koszulki Lecha Poznań

Lech Poznań w nowym sezonie będzie grał w dedykowanych mu, nowych koszulkach meczowych. Oryginalny wygląd zapewnić ma przede wszystkim rzucający się w oczy fragment kolejowego skrzydła umieszczonego na froncie, ale to nie jedyny znak rozpoznawczy trykotu.

Przy produkcji nowych koszulek wykorzystano technologię MPerformance System. Uszyte są przy użyciu trzech różnych materiałów. Przód wykonano z miękkiego i wygodnego materiału nie powodującego otarć. Na tył natomiast wybrano nowoczesny materiał micromesh, który zapewnia noszącemu maksymalną przewiewność. W kluczowych miejscach zastosowano wstawki z tkaniny siatkowej, dającej dodatkową wentylację.

– Współpraca z firmą Macron umożliwia przygotowanie dedykowanej, w pełni autorskiej wersji koszulek meczowych. Na otwarcie wybraliśmy projekt klasyczny, który w połączeniu z najwyższej jakości trykotami dostępnymi u producenta, tworzy bardzo wygodny dla sportowca i nieszablonowy dla kibica zestaw – mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań

Wybrane przez Lecha meczówki mają krój slim-fit, co gwarantuje wygodę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, nie ograniczają ruchów, a materiał „podąża” za konturem ciała. Dzięki temu gwarantuje pełną swobodę w trakcie gry.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl