Nie wiesz jak rozliczyć podatki? Miasto ci pomoże

Miasto Poznań zorganizowało bezpłatne szkolenia podatkowe. Prowadzić je będą specjaliści. Mieszkańcy dowiedzą się, jak rozliczyć podatki, korzystając z wielu zniżek, które przygotowało dla nich Miasto.

Jak rozliczyć podatki w Poznaniu?

Poznań uruchomił darmowy cykl otwartych spotkań, dostępnych dla każdego zainteresowanego. Spotkania te odbywają się online na platformie MS Teams i prowadzone są przez specjalistów z Izby Administracji Skarbowej. Podczas tych wydarzeń eksperci będą odpowiadać na pytania dotyczące prostego rozliczania podatków, skupiając się na zasadach opodatkowania dochodów oraz dostępnych odliczeniach podatkowych. Szkolenia są dostosowane do konkretnych grup odbiorców, obejmujących rodziców i opiekunów dzieci, cudzoziemców, seniorów oraz osoby poniżej 26 roku życia.

Dodatkowo, uczestnicy szkoleń dowiedzą się o wielu zniżkach, jakie mogą otrzymać dzięki rozliczaniu się z podatków w Poznaniu. Zniżki te są dostępne w ramach programu OK Poznań. Obejmują m.in. tańsze bilety do obiektów Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji (POSiR), promocje na wejście do zoo i wiele innych.

– Atrakcyjną zniżkę oferują także Termy Maltańskie. Kupując 2-godzinny bilet do aquaparku, można odebrać godzinę gratis, natomiast kupując godzinny bilet na Baseny Sportowe, otrzymać dodatkowe 30 minut – poinformowało Miasto Poznań.

Dokładne informacje i harmonogram szkoleń znajdziesz [TUTAJ].

Czytaj także: Czasu żeby udało się zebrać pieniądze jest bardzo mało

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl