Czasu żeby udało się zebrać pieniądze jest bardzo mało

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Niestety, nie każdy ma możliwość świętowania tego czasu w gronie bliskich. Dlatego Caritas Poznań pragnie wesprzeć osoby samotne lub znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Na organizację jednak wielkanocnej pomocy, Caritas brakuje pieniędzy.

Caritas Poznań

Caritas Poznań, jak co roku w okresie wielkanocnym chce wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Dotarcie jednak do jak największej liczby osób i zapewnienie im godnych świąt, to nie lada wyzwanie. Caritas co roku organizowało spotkania dla wielu tysięcy osób. Podczas nich potrzebujący nie tylko mogli zjeść smaczny posiłek, ale i otrzymywali paczki z darami. W tym roku przedstawiciele Caritas chcą ugościć aż 1200 osób. Niestety na organizacją spotkania brakuje pieniędzy.

– Przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na organizację Śniadania Wielkanocnego, paczki oraz ogólną pomoc żywnościową – poinformowali przedstawiciele Caritas Poznań.

Zdjęcie poglądowe/ fot. Caritas Poznań

Organizację można wesprzeć poprzez przekazanie pieniędzy dla Caritas Archidiecezji Poznańskiej na numer konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297. Środki finansowe należy przesłać z tytułem: „Cel charytatywny – Śniadanie Wielkanocne”.

Więcej informacji można znaleźć [TUTAJ].

Czytaj także: Odkopano fragmenty Bramy Berlińskiej w Poznaniu. „Ważny punkt w systemie obronnym” [ZDJĘCIA]

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl