Narkotykowy duet zatrzymany (video)

3 kilogramy narkotyków zabezpieczyli policjanci ze Śremu. Czarnorynkowa wartość towaru to 130 tysięcy złotych. W ich ręce wpadł 23-letni diler oraz 30-letnia kobieta, u której mężczyzna zaopatrywał się w nielegalny towar. Narkotykowy duet został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Najpierw w ręce policji wpadł 23- letni diler. Został on zatrzymany do kontroli drogowej. W aucie, którym kierował 23-letni śremianin, stróże prawa znaleźli spore ilości amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W jego mieszkaniu policjanci również znaleźli narkotyki.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą ustalili, że 23-latek sprzedawał w Śremie amfetaminę i marihuanę. Natomiast zaopatrywał się w ten nielegalny towar u 30-letniej mieszkanki Kostrzyna Wlkp. W mieszkaniu tej kobiety śremscy policjanci znaleźli spore ilości amfetaminy i marihuany, a także tabletki ecstasy oraz kokainę i haszysz. 30-latka została zatrzymana, przewieziona do Śremu i również trafiła do policyjnego aresztu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli do tej sprawy ponad 3 kg narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. złotych.

23-śremianin oraz 30-latka z Kostrzyna Wlkp. usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto mężczyzna usłyszał także kilkadziesiąt zarzutów dotyczących handlu nielegalnym towarem. Na wniosek policji i prokuratury, sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował narkotykowy duet, któremu grozi do 10 lat więzienia.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl