Wielkopolska

Napad na stację benzynową

Napastnik przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zabrał znajdującą się w kasie gotówkę i oddalił się w kierunku lasu. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt z policją.

– Około godziny 6:00 na teren stacji paliw znajdującej się na obwodnicy Piły (DK10/11) przy skrzyżowaniu z Drogą Wojewódzką nr 188 (Piła- Złotów) wszedł mężczyzna, który przy pomocy niebezpiecznego narzędzia dokonał rozboju i zabrał znajdującą się w kasie gotówkę – relacjonuje policja z Piły.

Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać przebieg zdarzenia, charakterystyczny ubiór sprawcy oraz sposób jego przemieszczania się. Kamery nagrały również jego przyjście i oddalenie się do pobliskiego lasu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę lub posiadają informację na temat miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu: 47 77 415 60 lub 47 77 414 44 (całodobowo) oraz sekretariatem Wydziału Kryminalnego pod nr. 47 77 415 10 (dni robocze od godz. 7:30 do 15:30).

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl