Materiał partnera

Na narty samolotem do Włoch z Lotniska Ławica w Poznaniu

Val di Sole  – włoska stacja narciarska na pograniczu Lombardii i Trydentu na celowniku narciarzy z Wielkopolski.

Val di Sole znamy i lubimy nie tylko ze względu na doskonałą słoneczną pogodę. Tonale to lodowiec Presena i gwarancja śniegu przez całą zimę. Ponte di Legno to klasyczne włoskie piękne miasteczko, gdzie można spędzić romantyczny wieczór. Dla miłośników narciarstwa i snowboardu to jednak to przede wszystkim doskonała stacja narciarska i 120 km tras narciarskich połączonych nowoczesnymi wyciągami w jeden kompleks z którego korzystamy bez konieczności jazdy skibusem.

Komfortowa podróż samolotem bezpośrednio z Poznania do Werony, szybki transfer, hotele tuż przy stoku i niekończące się trasy narciarskie to prawdziwe wakacje z klasą dla narciarzy z Wielkopolski.      

 

Val di Sole | fot. źródło: materiał partnera

Val di Sole dba o narciarzy, modernizuje swoją strukturę i oferuje nowe unikalne atrakcje.

W sezonie 2023/24 w Tonale otwarto nowy nowoczesny wyciąg krzesełkowy Valena z 6 osobowymi podgrzewanymi krzesłami dzięki któremu w niezwykle komfortowych warunkach możemy spędzać czas na świeżym powietrzu.

04 stycznia ruszył unikalny festiwal muzyczny Paradice, dzięki któremu wyjazd narciarski można dodatkowo wzbogacić ucztą muzyczną. Festiwal jest organizowany w  sali koncertowej  Igloo Paradice Dome, na wysokości 2 600m n.p.m. w której jednocześnie może przebywać nawet 200 osób. Wyjątkowym smaczkiem jest fakt, że na koncertach muzycznych wykorzystywane są instrumenty z lodu.

fot. źródło: materiał partnera

Szeroki repertuar festiwalu Paradice od rocka przez pop po muzykę klasyczną na pewno zadowoli miłośników wyjątkowych wydarzeń muzycznych.

Atutami regionu są doskonałe zaplecze narciarskie, piękna architektura alpejskich wiosek, świetna kuchnia, gwarantowany śnieg i słoneczna pogoda. Obecnie dzięki dogodnym połączeniom lotniczym ta pełna słońca zimowa kraina jest łatwo dostępna dla narciarzy z Wielkopolski. Przelot z Poznania i dojazd do hotelu z lotniska w Weronie trwa w sumie ok. 5 godzin. Hotele usytuowane są w miasteczkach o malowniczej alpejskiej architekturze. Bliskie odległości do wyciągów i atrakcyjne ceny, to niewątpliwe zalety imponującej bazy noclegowej Val di Sole.

Przelot z Poznania i  7 dni ze skipasem już za 3 490 PLN/os. w cenie wyjazdu przelot, dojazd z lotniska, 6 dniowy skipas, ubezpieczenie i przewóz sprzętu sportowego. Dodatkowo podając kod POZ001 uzyskujemy extra rabat 200 PLN/os.

Nie czekaj, przeżyj swoje dolce-vita i rezerwuj wakacje narciarskie w alpejskiej dolinie słońca dzisiaj !!!

Rezerwacja: www.infoski.pl  info@infoski.pl tel: 34 351 3303

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl