Na basen z biletem on-line

Termy Maltańskie po przerwie i remoncie Aquaparku zapraszają znów gości, a otwarte pływalnie Chwiałka i w Parku Kasprowicza zainaugurowały sezon letni. Aby uniknąć kolejek, bilety najlepiej kupić online. Teraz można to zrobić na platformie ToBilet.pl do Grupy MTP.

Zasada jest prosta. Wystarczy wejść na stronę posir.poznan.pl i kliknąć przycisk „Kup bilet”, a następnie wskazać określony obiekt – Pływalnię Letnią Chwiałka lub Pływalnię w Parku Kasprowicza. Zakupiony bilet wystarczy pokazać przy wejściu. Można go wykorzystać w dowolnym terminie.

Druga możliwość to zakup biletu na stronie tobilet.pl. Po wejściu należy wyszukać jedną z pływalni i dokonać transakcji. Proces zakupu przebiega przy wykorzystaniu sprawdzonych i popularnych metod płatności. Zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników.

Docelowo, oprócz pływalni letnich, możliwość zakupu biletów poprzez platformę ToBilet.pl obejmie następujące obiekty: Pływalnia Miejska Atlantis, Pływalnia Kryta Chwiałka, Pływalnia Miejska Rataje, Lodowisko Chwiałka i Lodowisko Malta.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl