Międzynarodowe Targi Poznańskie

Muzyczna gwiazda wystąpi na jarmarku na MTP w weekend

Kilka koncertów z muzyką na żywo, animacje dla dzieci, występ Zespołu Pieśni i Tańca Łany – to tylko niektóre z atrakcji zapowiadających kolejny weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach. W najbliższą sobotę o 17:00 zagra kolejna gwiazda – Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz na Jarmarku

Jarmark Świąteczny na terenie MTP otwarty jest od wtorku do niedzieli. W każdy weekend natomiast organizatorzy przygotowali specjalny program dodatkowych wydarzeń.

Sobota i niedziela w strefie ENEA, to darmowe warsztaty dla najmłodszych w świątecznym klimacie. W sobotę program artystyczny na scenie rozpoczną w południe Mażoretki Vena z Przemętu, a o godz. 13:00 Mikołajka Florka zaprosi wszystkie dzieci do wspólnych zabaw. 

Głównym punktem programu będzie 17:00 występ Gosi Andrzejewicz. Gosia Andrzejewicz to piosenkarka i autorka tekstów. Ma na swoim koncie 5 albumów i prestiżowe nagrody muzyczne. O godz. 19:00 i 20:15 wystąpią zespoły biorące udział w konkursie „MUZYKA NA JARMARKU” – Blues Drawers i SZA!

W niedzielę od godzinie 13:00 na spotkanie z najmłodszymi na scenie zaprasza znany i lubiany Wujek Ogórek. O 15:00 wystąpi popularny i podziwiany Zespół Pieśni i Tańca Łany ze swoim folklorystycznym show. O godz. 17:00 i 18:30 wystąpią zespoły biorące udział w konkursie „MUZYKA NA JARMARKU” – Bango Balenci oraz LIT.

Czytaj także: Jarmark dla dzieciaków z Fundacją In_Spire

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl