Można już się zapisywać na 16. PKO Poznań Półmaraton

Od wtorku 19 grudnia można zapisywać się na bieg 16.PKO Poznań Półmaraton. Wystartować może maksymalnie 10 tysięcy biegaczy.

Zapisy odbywają się online poprzez formularz dostępny na stronie PKO Poznań Półmaraton. Do 15 stycznia pakiet startowy będzie kosztował 145 zł. Od 16 stycznia do 13 marca zapłacimy 170 zł. Po tej dacie cena wzrośnie do 200 zł, a w piątek i sobotę bezpośrednio przed biegiem zapłacimy 245 zł. Cena nie obejmuje koszulki startowej. Kto chce pobiec w przygotowanym specjalnie na imprezę T-shircie, musi wygospodarować dodatkowe 60 zł.

– Bardzo zależało nam na uruchomieniu zapisów jeszcze przed świętami, żeby najbardziej zapaleni biegacze mogli sobie zrobić wspaniały gwiazdkowy prezent – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor poznańskiego Półmaratonu.

Na osoby, które będą zapisywać się na 16. PKO Poznań Półmaraton czeka kilka nowości. Proście będzie można zamówić dodatkowe usługi związanych z biegiem. Aby je znaleźć, zawodnicy nie będą musieli przeklikiwać się przez kilka stron. Zamówienie koszulki, jej personalizacja (wpisanie na koszulce imienia zawodnika) oraz chęć wygrawerowania na medalu osiągniętego podczas biegu wyniku znajdą się w jednym miejscu formularza zgłoszeniowego.

Datę 16. PKO Poznań Półmaratonu zaplanowano na 14 kwietnia 2024 r. Możliwe jest jednak przesunięcie terminu o tydzień, jeżeli na ten dzień wyznaczone zostaną wybory samorządowe.

czytaj także: Poznaniak bilardowym Mistrzem Polski

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl