Możesz podarować dzieciom wycieczkę na Jarmark Świąteczny

Już 19 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawi się świąteczny jarmark będący częścią Betlejem Poznańskiego. Fundacja In_Spire chce sprawić, by radość z magii świąt mogły poczuć dzieci, które na co dzień nie mogą pozwolić sobie na takie atrakcje.

Pomóż dzieciom poczuć magię świąt

W tym roku Betlejem Poznańskie powstanie w czterech miejscach na mapie miasta. Jednym z nich są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na placu Powszechnej Wystawy Krajowej rozpocznie się 19 listopada, a wyjątkową atrakcją będzie między innymi diabelski młyn. Jednak nie wszystkie dzieci mogą pozwolić sobie na podobne zabawy. Fundacja In_Spire szuka partnerów, by wspólnie ufundować świąteczną przygodę tym, którzy na co dzień zmagają się z trudnymi doświadczeniami.

Fundacja szuka partnerów projektu

Na Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich chcą zaprosić 250 dzieci z biedniejszych rodzin, mniejszych miejscowości, ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, a także dzieci ukraińskie przebywające w Wielkopolsce.

Na wyprawę w czarodziejski Świat Świąt zaprosimy także dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic środowiskowych z Poznania i regionu.

Dlatego fundacja szuka firm, instytucji i stowarzyszeń ludzi dobrej woli, którzy są gotowi przekazać środki finansowe.

Koło Młyńskie i warsztaty

Wycieczka na Świąteczny Jarmark ma być dla dzieci czymś niezapomnianym. Fundacja In_Spire chce zapewnić im kilka atrakcji. Wśród nich spotkanie ze Św. Mikołajem, foto-pamiątkę, upominek i poczęstunek. Podopieczni będą mogli wziąć udział w warsztatach świątecznych i skorzystać z przejażdżki na wielkim Młyńskim Kole. Nie będą musieli się także martwić o transport do Poznania i z powrotem. Więcej informacji o projekcie można znaleźć TUTAJ.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl