Ministerstwo Browaru znika z Ratajczaka. „Zapraszamy na ostatnie piwo”

„Po 12 latach z ulicy Ratajczaka zniknie Ministerstwo Browaru. „Z głębokim smutkiem pragniemy zaprosić was na ostanie już piwo do naszego ukochanego pubu (…). Nadszedł czas na zmiany” – napisali właściciele.

Ministerstwo Browaru znika

O decyzji poinformowano w mediach społecznościowych. „Nie była to łatwa decyzja, ale przyszedł moment, abyśmy zamknęli nasze drzwi. Pandemia, remonty miasta – przeszliśmy przez wiele, ale zawsze staraliśmy się stworzyć dla Was przytulne miejsce, w którym mogliście delektować się wyjątkowym piwem i miłą atmosferą. Dziękujemy Wam wszystkim za te niezapomniane chwile!” – napisano.

Właściciele pubu podkreślają, że dzięki klientom miejsce to miało niepowtarzalną atmosferę i było wyjątkowe.

„Aby uczcić te dwanaście lat pełnych piwnych doznań, śmiechu i przyjaźni, serdecznie zapraszamy Was na naszą imprezę pożegnalną, która odbędzie się 27 stycznia. Będzie to czas, aby wspólnie podsumować te fantastyczne lata, podziękować wszystkim, którzy byli z nami i stworzyć jeszcze jedną niezapomnianą chwilę. Dołączcie do nas, abyśmy mogli razem podziękować i pożegnać się w stylu, który zawsze był dla nas ważny – przy dobrej muzyce, pysznym piwie i uściskach tych, którzy stali się dla nas rodziną” – dodano.

Zobacz też: Zniknie jedna z najdłużej istniejących restauracji w Poznaniu. Istnieje od 1978 roku

Hubert Ossowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl