Milionerka z Poznania. Dorobiła się na TikToku

Poznanianka, Maria Jeleniewska, to jedna z popularniejszych Polek na TikToku. Profil 21-latki obserwuje kilkanaście milionów osób. W zeszłym roku wystąpiła też w programie Kuby Wojewódzkiego. Kim jest i co robi?

Tiktokerka urodziła się w 2002 roku i pochodzi z Poznania, a obecnie mieszka w Warszawie. W 2021 roku ukończyła liceum w klasie z rozszerzonym programem nauczania matematyki, geografii i języka angielskiego. Po maturze przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła studia na kierunku socjologia biznesu i mediów.

W zeszłym roku Maria była gościnią w programie u Kuby Wojewódzkiego wraz z aktorką Anią Muchą, co zwiększyło jej popularność. Niedawno pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych mieszkaniami, które zakupiła w Hiszpanii.

Obecnie, jej profil obserwuje 13,3 mln użytkowników i łącznie ma 412,5 mln polubień. Na krótkich, najczęściej kilkunastosekundowych filmikach zamieszczanych na platformie publikuje swoje życie codzienne. Ze względu na dużą liczbę obserwujących, nawiązała już współpracę z takimi markami jak Kaktus czy wakacje.pl. Zgadzając się na taką formę promocji, nagrywa filmiki z przedmiotem lub usługą marki.

Maria Jeleniewska działa na TikToku od 2018 roku. Marysia stworzyła swój własny, charakterystyczny styl, dba o każdy najmniejszy szczegół wideo, które wrzuca do sieci. Jest jedną z osób, która dzięki tej aplikacji zrobiła karierę, zdobywając szybko miliony nowych obserwatorów. W ostatnim czasie na jej TikToku pojawił się nawet tańczący Adam Małysz. Dodatkowo, influencerka prowadzi swój kanał na YouTube.

Marysia z Adamem Małyszem/TikTok Jeleniewskiej
Źródło: Marta Jeleniewska

Emilia Śliwińska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl