Miejskie lokale użytkowe idą pod młotek

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje trzecią w tym roku aukcję najmu lokali użytkowych. 20 czerwca przedsiębiorcy będą mieli okazję wylicytować atrakcyjne miejskie lokale.

Poprzednie dwie aukcje najmu lokali użytkowych miały miejsce w lutym i kwietniu. Obie cieszyły się dużą popularnością i większość lokali zostało wylicytowanych.

– Taki stan rzeczy wyraźnie wskazuje, że poznańscy przedsiębiorcy z coraz większym zainteresowaniem spoglądają w kierunku lokali użytkowych należących do Miasta. Stabilny partner oraz systemowe rozwiązania dla biznesu stosowane od wielu lat przez ZKZL mające na celu pomoc przedsiębiorcom w kryzysowych sytuacjach to kolejne zalety najmu miejskich lokali – informuje Łukasz Kubiak, z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Kolejna aukcja najmu rozpocznie się 20 czerwca o godzinie 12:00. Do wylicytowania będzie 11 lokali użytkowych. Najmniejszy z nich ma 23 metry kwadratowe a największy 85 metrów kwadratowych. Ciekawostką podczas zbliżającej się aukcji będzie lokal mieszczący się na Dworcu autobusowym Poznań Główny przy ul. Matyi. Licytujący będą mogli ubiegać się o atrakcyjne lokale na ul. Kantaka, ul. Szewskiej czy ul. Święty Marcin. Ciekawą opcją dla poznańskiego biznesu będzie także jeden z lokali mieszczący się w pawilonach handlowo-usługowych przy ulicy Świt, które posiadają liczną rzeszę klientów. 

na licytacji ZKZL wystawił 11 lokali/ fot. źródło: ZKZL

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 19 czerwca 2024 r – dodaje Kubiak.

Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na stronie internetowej. Wszystkie lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w aukcji na www.aukcjelokali.pl.

czytaj także: Poznań weźmie pół miliarda kredytu. Na co?

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl