Miejski Sylwester. Kto o której i gdzie ?

Estrada Poznańska zaprasza na Sylwestra Miejskiego 2018. Ponownie plac Wolności zamieni się w wielki taneczny parkiet. Wszystko w myśl hasła „Hit za hitem”.

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie pięciu najlepszych DJ’ów, grających największe przeboje polskie i zagraniczne ostatnich dekad oraz duet wokalny zagrzewający Wielkopolan do tańca. Nie zabraknie także tancerzy i muzyków – instrumentalistów, grających na żywo. Estrada Poznańska szykuje również dwie niespodzianki muzyczne. Na okrągłej scenie znajdującej się po środku placu Wolności pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak zapewniają organizatorzy – każdy, kto odwiedzi plac Wolności w noc sylwestrową zobaczy scenografię, której Poznań jeszcze nie miał.

Tuż po życzeniach Prezydenta Poznania odbędzie się pokaz pirotechniczny, który rozświetli niebo nad Poznaniem. Organizatorzy apelują aby z związku z tym nie odpalać swoich sztucznych ogni.

Bazując na naszych doświadczeniach chcemy ograniczyć w ten sposób liczbę niebezpiecznych, domowych pokazów pirotechnicznych, które dodatkowo są dużo głośniejsze, niż te realizowane przez specjalistów. Miejski pokaz, organizowany przez profesjonalistów posiadających wszelkie atesty ma być cichszy niż standardowe petardy – informują organizatorzy.

Teren miejskiej imprezy będzie zabezpieczony. Ochrona nie będzie wpuszczać osób, które przyniosą własne fajerwerki, alkohol czy niebezpieczne przedmioty. Sylwester Miejski rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do godziny 2:00 w nocy.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl