Lokale za darmo od miasta. Skorzystają organizacje pozarządowe

Jeszcze tylko do czwartku, 15 lutego, przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą składać wnioski na przejęcie miejskich lokali użytkowych. Do zagospodarowania jest 10 pomieszczeń.

Lokale za darmo od miasta

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych udostępnił dziesięć lokali w ramach akcji. Dziewięć z nich znajduje się w centrum, w budynku położonym przy ul. Kramarskiej 32, a kolejny lokal mieści się u zbiegu ulic Różanej i Żupańskiego na poznańskiej Wildzie.

Lokale na ul. Kramarskiej mają różną powierzchnię. Dodatkowo do każdego z nich przynależna jest część wspólna czyli pomieszczenia piwniczne, miejsce na recepcję i salę konferencyjną.

– Warto zaznaczyć, że w przypadku nieruchomości przy ul. Kramarskiej 32 jeden podmiot może wystąpić z wnioskiem o przyznanie większej liczby lokali – informuje Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu.

O lokal starać się mogą organizacje pozarządowe i podmioty ekonomii społecznej. Jedynym kosztem po stronie NGO-sów będą opłaty za media. Każda organizacja pozarządowa, która jest zainteresowana programem musi złożyć wniosek. Wypełniony dokument w wersji papierowej należy przesłać na adres: Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. ul. Matejki 57, 60-770 Poznań. Drugą opcją jest wysłanie zeskanowanego wniosku na adres: obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl.

Lokale za darmo od miasta
Lokale za darmo od miasta. Skorzystają organizacje pozarządowe / Fot. Łukasz Gdak

Czytaj także: Niektórzy się obawiają ale wszyscy korzystają. Jaka jest prawda o 5G na Łazarzu?

Źródło: ZKZL

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl