Magda Gessler w Poznaniu

Magda Gessler przyjedzie do Poznania na zlot food truck-ów – Food Fyrtel. Smaki z różnych zakątków świata pojawią się przy Posnanii. 

25 i 26 maja powstanie Food Fyrtel Posnanii. Od godz. 10:00 do 20:00 będzie można spróbować przysmaków z różnych zakątków świata, dostępnych w 20 food truckach oraz słodkości na 10 stoiskach. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Magda Gessler.

Food Fyrtel podzielony będzie na kilka stacji. Pierwsza stacja to mięsne smakołyki, o które zadbają m.in. Up in Smoke, Arizona Pastrami, Wyczesane Porki czy Burgs Chef. Kolejny przystanek powita gości kuchnią roztaczającą aromat tych bliższych i bardziej odległych zakątków świata – Byrek poda tradycyjny bałkański przysmak, a Bang Food Truck odkryje sekrety prawdziwego Meksyku.

Z wypiekami warto czekać m.in. na Piec to piecze i ich słynną pizzę z pieca opalanego drewnem. O tym, ile pary idzie w gotowanie, opowie Para puff, serwując pierożki na parze. Nie zabraknie też dań wege – wystarczy zakręcić się np. przy Owocach na Kółkach lub Mixturze Wege – przekonują organizatorzy

Odbędzie się także konkurs na Majster Szefa i Majster Glanca. Werdykt ogłosi  Magda Gessler.

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl