Lord Vader i rycerze Jedi w Poznaniu. Sprawdź, gdzie ich znaleźć

Bohaterowie kultowych “Gwiezdnych Wojen” odwiedzą Poznań i mają w tym szczytny cel. Będą kwestować podczas finału WOŚP. Do wylicytowania będzie również sesja zdjęciowa z cosplayerami w certyfikowanych strojach.

LORD VADER PO DOBREJ STRONIE MOCY

Lord Vader, szturmowcy, mandaloriańscy łowcy nagród i rycerze Jedi przyjadą do Poznania w szczytnym celu. Bohaterowie filmów i bajek z serii “Gwiezdne Wojny” będą kwestować podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co więcej, co wylicytowania będzie voucher na profesjonalną plenerową sesję zdjęciową z postaciami z filmu.

CERTYFIKOWANE KOSTIUMY

W zeszłym roku zebrano w ten sposób 2 tysiące złotych. W sesji wzięła wtedy udział czteroosobowa rodzina i kilkunastu cosplayerów. “Gwiezdną Orkiestrę” będzie można znaleźć w Pawilonie PCC. Fani “Star Wars” zobaczą między innymi hełmy, repliki broni, miecze świetlne, a nawet modele pojazdów. Stroje cosplayerów są certyfikowane.

Jeżeli myślicie, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra tylko na naszej planecie, to nic bardziej mylnego! Wieść o tej wspaniałej inicjatywie dotarła do mieszkańców pewnej ,,odległej galaktyki”, którzy od wielu lat wspomagają swoją obecnością to wydarzenie. W tym roku nie może być inaczej! – wprowadzają w klimat organizatorzy.

MOC ATRAKCJI

“Gwiezdna Orkiestra” to tylko jedna z wielu atrakcji 31. finału WOŚP w Poznaniu. Na terenie MTP skorzystać będzie można z rozmaitych stref, na przykład zdrowia, edukacji czy beauty. Darmowy koncert zagra między innymi Organek i Peja. Co najważniejsze, do wylicytowania będzie wiele ciekawych przedmiotów. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na walkę z sepsą.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl