Letnie Brzmienia w nowej formule

Letnie Brzmienia zapowiadają powrót w przyszłym roku jednak w zmienionej formie. Zamiast wielu koncertów poszczególnych gwiazd, w Poznaniu odbędzie się dwudniowy festiwal.

WIELKA MUZYCZNA TRASA

W tym sezonie w ramach cyklu koncertów poznańska agencja Good Taste Production zorganizowała ponad 100 koncertów w kilkunastu miastach Polski. W stolicy Wielkopolski odbyło się ich szesnaście. Wydarzenia odbywały się w letnie weekendy od czerwca do września. Organizatorzy zapowiadają już przyszłoroczną edycję swojego cyklu, równocześnie zaznaczają, że widzów czekają poważne zmiany.

FESTIWAL

W 2023 roku zamiast coweekendowych koncertów, gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaprezentują się na festiwalach, które odbędą się w poszczególnych miastach. Poznaniacy mogą liczyć na spotkanie z piosenkarzami podczas dwudniowego wydarzenia, które zaplanowane jest na 1 i 2 września. Oprócz koncertów w trakcie weekendu goście mogą liczyć również na warsztaty oraz tak zwaną strefę chilloutową, gdzie będzie można nieco odpocząć.

GWIAZDY FESTIWALU

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze jakich wykonawców zobaczymy na scenie w przyszłym roku, jednak zapowiadają, że tak jak podczas poprzedniej edycji pod szyldem Letnich Brzmień wystąpią popularne gwiazdy z naszego kraju. W 2022 w Poznaniu można było posłuchać miedzy innymi Brodkę, Natalię Przybysz, Sanah, Korteza, Zalewskiego, Kwiat Jabłoni czy Mrozu.

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl