Letnie Brzmienia powracają do Poznania w odmienionej formule

Znana wakacyjna trasa koncertowa z polską muzyką po raz czwarty wyruszy latem, aby odwiedzić największe miasta w kraju. W Poznaniu festiwal odbędzie się w terminie 1-2 września w Parku Cytadela. 

Festiwal na innych zasadach

W poprzednich latach przez całe lato w Poznaniu odbywał się cykl koncertów polskich artystów, a o muzyczne emocje i letnią atmosferę zadbały największe nazwiska polskiej sceny: Sanah, Krzysztof Zalewski, czy Brodka. W 2023 roku Letnie Brzmienia będą tylko raz, w dwudniowej formule.

Atrakcyjny line-up

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaprezentuje się Babie Lato. Jest to międzypokoleniowy projekt będący połączeniem różnych światów muzycznych. Opiekunką projektu jest Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy artystki młodego pokolenia: Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky.

Ponadto będzie można zobaczyć i posłuchać takich wykonawców, jak Krzysztof Zalewski z projektem „Zalewski śpiewa Niemena, Mrozu, Vito Bambino, Nosowska, Kacperczyk, The Dumplings, Szczyl, Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Zalia, WaluśKraksaKryzys oraz Ars Latrans Orchestra.

Cały program wydarzenia z harmonogramem koncertów zostanie ogłoszony w połowie kwietnia.

Karnety są już dostępne w sprzedaży w cenie regularnej 299 zł.

Emilia Śliwińska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl