Letni Targ Ogrodniczy w sobotę i niedzielę na MTP

To będzie wydarzenie i dla pasjonatów roślin, spędzających cały czas w ogrodzie, i dla osób, które chcą tylko upiększyć swój ogródek lub balkon. 20-21 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Letni Targ Ogrodniczy.

Letni Targ Ogrodniczy to wydarzenie, które dostarczy wszystkich wrażeń związanych z oglądaniem, planowaniem i kupowaniem tego, co ogrodowi maniacy lubią najbardziej – mówi Paulina Maniecka, dyrektorka targów GARDENIA, która organizuje czerwcowy kiermasz. – Nawet jeśli ogród czy balkon mamy już zaplanowany i urządzony, zawsze znajdzie się jakaś roślina, którą warto kupić.

Podczas Letniego Targu Ogrodniczego będzie można kupić kwiaty, krzewy, zioła, trawy i inne rośliny do ogrodu, na balkon czy do domu. Jako że każdy ogrodnik potrzebuje narzędzi, te również pojawią się na stoiskach. Podobnie jak doniczki, osłonki i inne akcesoria. Będą też stoiska z meblami czy nawozami.

– Uruchomimy też sąsiedzki punkt wymiany roślin – dodaje Paulina Maniecka. – Tak więc jeśli ktoś ma dracenę, która już mu się znudziła, może ją przynieść i wyjść z targu np. ze storczykiem.

Impreza odbywać się będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, na terenie otwartym. Bilet wstępu kosztuje 5 zł, darmowy jest dla dzieci do 13. r.ż., emerytów, rencistów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny i osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz ich opiekunów. Bilety będą dostępne tylko on-line na stronie http://www.ToBilet.pl.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl